دهه فجر انقلاب اسلامی فرخنده و گرامی باد
میز خدمت آنلاین مراجعین!
  • 1401/09/26 - 13:34
  • - number of visits: 199
  • - Number of visitors: 164
  • Study time: 1 دقیقه
مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع)

راه اندازی مجهزترین NICU کشور در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع)

8984.mp3 راه اندازی مجهزترین NICU کشور در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع)

راه اندازی مجهزترین NICU کشور در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع)

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع) دکتر فرهاد چوبدار؛ رییس مرکز در سخنرانی خود اظهار کرد: مجهزترین بخش مراقبتهای ویژه نوزادان (NICU) کشور با ظرفیت چهل تخت با کمک خیرین سلامت در این مرکز درمانی ساخته و تجهیز شد.

وی با بیان اینکه NICU بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) پیش از این تنها هجده تخت داشت، افزود: با اضافه شدن NICU جدید به مدار خدمت، ظرفیت تخت های مراقبتهای ویژه نوزادان به 58 تخت رسید.

آقای دکتر چوبدار فرمودند: یک سوئیت 12 تخته با تجهیزات کامل نیز برای همراهان کودکان بیمار بستری در بخش مراقبت های ویژه کودکان (PICU) امروز به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه 185 تخت فعال در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع) وجود دارد، یادآور شد: این مرکز آموزشی و درمانی با قدمتی 70ساله؛ بیمارستانی با قلب های کوچک است که آرزوهای بزرگ دارد و برای بازسازی بخش های فرسوده خون، آنکولوژی، اعصاب و آزمایشگاه نیاز به تامین اعتبار لازم و حمایت خیرین است.

بخش جدید مراقبتهای ویژه نوزادان و همچنین سوئیت اقامت همراهان بیمار در بیمارستان فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع)، چهارشنبه 24 آذر 1401 با حضور هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایران افتتاح شدند.

  • Newsgroup : عکس,نوشته
  • News code : 8984
کپی لینک کوتاه:
key words
زهرا قدیمی
خبرنگار

زهرا قدیمی

Pictures

Comments

0 There are comments for this article

comment

Template settings