میز خدمت آنلاین مراجعین!
  • 1403/02/23 - 07:26
  • - تعداد بازدید: 183
  • - تعداد بازدید کنندگان: 177
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع)

دکتر جواد نصیری چهره ماندگار دانشگاه

مراسم تقدیر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور دکتر عبدالرضا پازوکی و هیئت رئیسه دانشگاه به همراه انتخاب دکتر جواد نصیری به عنوان چهره ماندگار این دانشگاه برگزار شد.

332734.mp3 دکتر جواد نصیری چهره ماندگار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالرضا پازوکی در مراسم پاسداشت روز معلم و تقدیر از اساتید برتر این دانشگاه با اشاره به اینکه قداست معلمی همراه با قداست خدمت به بیمار؛ توفیقی است که به اساتید دانشگاه عطا شده است، عنوان کرد: این جایگاه خدمت به بیمار آنقدر والا است که علامه طباطبایی (ره) در توصیف اهمیت این کار گفته بودند «حاضرم ثواب 70 سال نماز شبم را با یک شب مراقبت از یک بیمار عوض کنم».

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در ادامه با اشاره اهداف این دانشگاه که سرلوحه آن تربیت عالم با سیره اخلاق اسلامی است، گفت: یکی دیگر از اهداف این دانشگاه بحث دانشگاه نسل نو توام با بین المللی سازی و خلق ثروت است که چند پروژه مهم این دانشگاه نیز در همین راستا با هزینه شهریه دانشجویان بین الملل محقق و در حال ساخت و تکمیل است.

 

 

در ادامه این مراسم دکتر فهیمه سهیلی پور معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز عنوان کرد: مهمترین تفاوت مراسم تقدیر از اساتید در این دوره؛ این بود که با توصیه رئیس دانشگاه اساتید جوان به عنوان اساتید برتر انتخاب شدند، کما اینکه اساتید پیشکسوت، افتخارات دانشگاه هستند و در این دوره دکتر جواد نصیری نیز به عنوان چهره ماندگار دانشگاه برگزیده شد.

 

در ادامه دکتر جواد نصیری استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو هیئت علمی بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) و برگزیده چهره ماندگار دانشگاه نیز در سخنرانی کوتاهی عنوان کرد: تاثیری که عملکرد و مسئولیت پذیری اساتید در روند آموزش دارد به هیچ وجه با آموزش‌های تدریس قابل مقایسه نیست و نمی‌تواند جای آن را پر کند؛ مثلا وقتی یک استاد، شب هنگام حاضر می‌شود از منزل خود برای معاینه بیمار به بیمارستان برود، بهترین نوع آموزش برای رزیدنت‌ها خواهد بود.

 

در ادامه این مراسم از اساتید برتر دانشگاه علوم پزشکی ایران خانم دکتر فرشته کرباسیان- خانم دکتر مریم سخائی- آقای دکتر طالبی- آقای دکتر مهدی وفادار و همچنین روسای دانشکده‌های دانشگاه نیز با حضور دکتر پازوکی تقدیر به عمل آمد.

  • گروه اخبار :
  • کد خبر : 332734
:
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

Template settings