دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری مراسم تکریم معاون اجرایی و مدیر مالی پیشین مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت علی‌اصغر(ع) و معارفه معاون اجرایی و مدیر مالی جدید این مرک

 | تاریخ ارسال: 1398/4/31 | 
به گزارش روابط عمومی: روز شنبه مورخ بیست‌‎و‌نهم تیر‌ماه ۱۳۹۸، مراسم تکریم دکتر مامک افتخاری، معاون اجرایی پیشین و خانم سعیده خرمی داریان مدیر مالی پیشین مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت علی­‌اصغر(ع) و معارفه آقای سعید رستم‌پور، معاون اجرایی و آقای علی موسوی مدیر مالی جدید مرکز، با حضور دکتر توکلی، معاون درمان آقای مزدکی، مدیر مالی دانشگاه، هیئت عامل مرکز و جمعی از همکاران در سالن کنفرانس طلوع برگزار شد.
در ابتدای مراسم، دکتر بیاضیان ضمن تشکر از حضور مدعوین و همچنین قدردانی صمیمانه از زحمات دکتر افتخاری و خانم خرمی، برای آن‌ها آرزوی توفیق روزافزون نمود.
معاون درمان دانشگاه، در ادامه­‌ی مراسم بیان کرد: مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت علی‌­اصغر(ع) در اجرای سیاست‌های دانشگاه پیشرو بوده‌است. وی با تأکید بر این موضوع که تغییرات مدیریتی در سازمان‌ها، لازم الاجراست، برای آقای رستم‌پور در کنار دیگر اعضای سازمان، آرزوی موفقیت نمود. ایشان بر توانایی،دانش کافی و تجارب موفق معاون اجرایی و مدیر مالی جدید مرکز، جهت پیشبرد اهداف مرکز و همچنین ایجاد آرامش خاطر پرسنل، اشاره کرد.
مدیر مالی دانشگاه نیز، از همکاری همه‌جانبه پرسنل که در اجرای برنامه‌های دانشگاه تلاش نمودند تشکر کرد و برای آقای موسوی و خانم خرمی، توفیق و سربلندی ایشان را از ایزد منان خواستار شد.
آقای رستم‌پور، ضمن تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه، معاون توسعه، معاون درمان و مدیر عامل مرکز بیان نمود: جهت دستیابی به اهداف عالیه دانشگاه و تحقق رسالت این مرکز، از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کنم و تمام توان خود را جهت دستیابی به این مهم، به‌کار خواهم بست..
در پایان مراسم، از طرف رئیس دانشگاه، به پاس تشکر از خدمات ارزشمند معاون اجرایی و مدیر مالی پیشین مرکز، لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا شد و ابلاغ جدید آقای رستم‌پور و آقای موسوی، به ایشان اعطا گردید.
 


کلیدواژه ها: سعید رستم پور | بیاضیان |CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 391 بار   |   دفعات چاپ: 25 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر