پیام خود را بنویسید
دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


نوبت دهی آنلاین
نوبت دهی تلفنی
پاسخ دهی آنلاین
برنامه درمانگاه ها
آموزش بیمار
ارتباط با بیمار (به زودی ...)


درمانگاه های فوق تخصصی
درمانگاه خون
درمانگاه اورژانس
مرکز جامع رشد و تکامل


بخش مراقبت های ویژه کودکان (PICU)
بخش مراقبت های ویژه نوزادان (NICU)


بخش جراحی شایان
بخش جراحی
اتاق عمل


آزمایشگاه
آزمایشگاه ژنتیک
تصویربرداری
اکو و نوار قلب
نوار مغز
دندانپزشکی
آندوسکوپی


ریاست و مدیریت
امور مالی
امور اداری
مددکاری
روابط عمومی
حراست
کتابخانه


معرفی هیات مدیره
معرفی اعضای هیات علمی
انتقادات و پیشنهادات
تماس با ما
نیکوکاری

مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع) بازدید

 | تاریخ ارسال: 1400/3/27 | ارسال‌کننده: مصطفی رحیمی | نویسنده: مصطفی رحیمی | 
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به کمبود فضای فیزیکی در مرکز آموزشی درمانی حضرت علی اصغر(ع)، گفت: از طرح توسعه فضای فیزیکی این بیمارستان حمایت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر مسعود شفیعی؛ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بازدید از بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان این بیمارستان گفت: در یک سال گذشته با توجه شیوع کرونا فشار مضاعفی بر مراکز درمانی بوده است.
وی با بیان اینکه در استان تهران تعداد بیمارستانهای تخصصی و فوق تخصصی کودکان کم است، افزود: بیمارستان علی اصغر(ع) یکی از معدود بیمارستانهایی است که در حوزه کودک خدمات ارائه می دهد و این بیمارستان یکی از پیشرو ترین آنها است.
دکتر شفیعی با اشاره به اینکه از این بیمارستان از نظر تجهیزات و کادر درمان تخصصی شرایط خیلی خوبی دارد، اظهار کرد: مشکل اساسی این بیمارستان، کمبود فضای فیزیکی است؛ البته نوسازی، بازسازی و طرحهای توسعه ای کوچکی انجام شده ولی راهکار اصلی، توسعه فضای فیزیکی بیمارستان است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: همکاران پیگیر هستند و تلاش می کنند مراحل قانونی را طی کنند. طبیعتا سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم از این طرح دفاع خواهد کرد، چرا که فضای فعلی بیمارستان بیش از این، ظرفیت توسعه ندارد.
وی با بیان این مطلب که مردم، این بیمارستان را به عنوان مرجع شناخته و اعتماد دارند، افزود: باید از این اعتماد به نحو احسن استفاده کرد و فضایی را فراهم کنیم تا هم اثر کمک خیرین، محسوس باشد، هم مراجعین خدمات و سرویس بهتری دریافت کنند.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 124 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر