• 1401/05/14 - 01:34
  • - تعداد بازدید: 37
  • - تعداد بازدیدکننده: 31
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع)

هفته جهانی شیر مادر، معجزه شیر مادر

هفته جهانی شیر مادر، معجزه شیر مادر

3843.mp3 هفته جهانی شیر مادر، معجزه شیر مادر

هفته جهانی شیر مادر، معجزه شیر مادر

یکی از زیباترین و شیرین ترین دوران زندگی هر مادری، دوران حمل و شیردهی است که باعث خلق شادترین خاطرات مادر و کودک می شود و از این طریق، عشق و محبت مادر به نوزاد که پاک ترین و خالص ترین محبت ها است به هردوی آنها منتقل می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع)، شیردهی یکی از مهم ترین بخش های مراقبت از کودک است که می تواند در تمامی طول عمر او تاثیرگذار باشد. تغذیه با شیر مادر حق مسلم هر کودک است و فواید آن محدود به تامین سلامت جسمی و روانی کودکان نمی شود و ابعاد سلامت خانواده و جامعه را هم دربرمی گیرد.

در روز سه شنبه 11 مرداد ماه در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) مراسم تکریم و تعجیل از مادران و پرستاران محترم توسط مدیریت محترم مرکز سرکار خانم بیات و مترون بیمارستان سرکار خانم بهراد به همراه کارشناس شیر مادر و مراقبت مادران باردار و سوپروایزر آموزشی برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مادران شیرده و همکاران پرستاری توسط مدیریت محترم، هدایایی از جمله کتابچه آموزش کامل شیرمادر به همراه پک تغذیه مناسب برای مادران و تقدیم لوح تشکر به همکاران پرستاری برگزار گردید.

در این هفته آموزش‌های لازم در غالب سخرانی توسط خانم دکتر خسروی فوق تخصص نوزادان، آموزش نحوه شیردهی، نحوه دوشیدن و نحوه نگهداری شیر دوشیده شده و همچنین نحوه استفاده از وسایل کمک شیردهی، مضرات شیر خشک، رژیم غذایی دوران شیر دهی و حمایت همسران از مادران در دوران شیردهی ارائه گردید.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 3843
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
زهرا قدیمی
خبرنگار

زهرا قدیمی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب