• 1401/03/22 - 19:15
  • - تعداد بازدید: 150
  • - تعداد بازدیدکننده: 119
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع)

مراسم قدردانی از معاون اجرایی سابق و معارفه معاون اجرایی جدید

مراسم قدردانی از معاون اجرایی سابق و معارفه معاون اجرایی جدید

مراسم قدردانی از معاون اجرایی سابق و معارفه معاون اجرایی جدید بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) امروز یکشنبه  مورخ 22خردادماه سال 1401با حضور سرکار خانم دکتر ریاضی نماینده محترم رئیس دانشگاه، جناب آقای دکتر توکلی معاون محترم درمان ، جناب آقای انصاری مدیر محترم حراست دانشگاه و جناب آقای دکتر عیسوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از مدیران و رؤسای ستادی و بیمارستانی در سالن آمفی تتاتر مرکز برگزار گردید. در این مراسم از زحمات و تلاش‌‌های بی‌شائبه‌ی جناب آقای رستم‌پور تشکر و قدردانی به عمل آمد و سرکار خانم ریحانه بیات، به عنوان معاون اجرایی جدید این مرکز معرفی شد. 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع):

 جناب آقای دکتر فرهاد ابوالحسن چوبدار مدیرعامل مرکز در ابتدا ضمن تبریک به مناسبت ولادت امام شیعیان، علی ابن موسی الرضا فرمود: خدمت در عرصه بهداشت و درمان رسالتی ارزشمند و عظیم است و لذا هر فردی که در این حوزه خدمت می کند، هدف و آرمانی معنوی را پیش روی خود قرار داده است.

وی افزود : همه ما یک هدف و آرمان واحد به نام خدمت به مردم را دنبال می کنیم و این جابه‌جایی ها فقط در راستای مضاعف نمودن انرژی و توان و استفاده از تجربیات افراد است. ایشان بیانات خود را با قدردانی از زحمات معاون اجرایی سابق و آرزوی موفقیت و پیشرفت برای معاون اجرایی جدید به پایان رساند.

در ادامه سرکار خانم دکتر ریاضی نماینده محترم رئیس دانشگاه با اشاره به اهمیت جانشین پروری و به خصوص جوان گرایی از زحمات معاون اجرایی پیشین در تحقق این امر خطیر، قدردانی نمود.

در پایان مراسم، ، نمازخانه، مجموعه فرهنگی و همچنین اتاق پیوند مرکز با حضور مدعوین محترم افتتاح گردید.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 2467
کلمات کلیدی
زهرا قدیمی
خبرنگار

زهرا قدیمی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب