میز خدمت آنلاین مراجعین!
  • 1401/06/10 - 23:36
  • - تعداد بازدید: 532
  • - تعداد بازدید کنندگان: 494
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع)

رونمایی و معرفی از کتاب RED BOOK گزارش انجمن بیماری های عفونی با حضور ریاست محترم بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) و مدیر گروه کودکان

4827.mp3 رونمایی و معرفی از کتاب RED BOOK گزارش انجمن بیماری های عفونی با حضور ریاست محترم بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) و مدیر گروه کودکان

رونمایی و معرفی از کتاب RED BOOK گزارش انجمن بیماری های عفونی  با حضور ریاست محترم بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) و مدیر گروه کودکان

نشست صمیمانه هیئت مترجمین کتاب RED BOOK با حضور رئیس بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) و مدیر گروه کودکان در سالن بزرگمهر مرکز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع)، روز پنجشنبه 10 شهریور 1401 این نشست با حضور آقای دکتر ابوالحسن چوبدار ریاست محترم مرکز و سرکار خانم دکتر شهربانو نخعی مدیر گروه کودکان - جناب آقای دکتر حسن اتوکش معاون آموزشی مرکز و مدیریت محترم انتشارات رویان پژوه در سالن آمفی تئاتر بزرگمهر برگزار شد.

در ابتدا جناب آقای دکتر ابوالحسن چوبدار ریاست محترم مرکز ضمن تشکر از حاضرین، اهمیت کتاب را برای پزشکان این کشور مهم ارزیابی کردند.
و سپس جناب آقای دکتر بهنام ثبوتی فوق تخصص عفونی ضمن تشکر از زحمات مترجمین و به نتیجه رساندن این کار گروهی افزود: هر نشری چه به صورت مقاله و یا کتاب ارزش زیادی دارد و وقتی کار گروهی انجام می‌شود ارزش آن دوچندان می‌شود.
 
وی ادامه داد: همکاران محترمی که در گردآوری این مجموعه نقش داشتند این ظرفیت را به لحاظ علمی دارند که کار را ادامه دهند. 
وی در پایان از حمایت‌های مؤثر اساتید تشکر کرد و در خصوص نحوه حمایت از چنین آثاری توضیحاتی بیان کرد.
دکتر حسن اتوکش معاون محترم آموزشی مرکز نیز طی سخنرانی خود از زحمات تمامی اساتیدی که در گردآوری این اثر نقش داشتند قدردانی کردند و خواستار ادامه این راه در زمینه ی های مختلف پزشکی شدند.
 
سرکار خانم دکتر نخعی مدیر گروه کودکان با بیان اینکه گامی مهم و مؤثر برداشته شده، در ابتدا به تمام افرادی که در ایجاد این اثر نقش داشتند تبریک گفت و تاکید کردند نشر این کتاب یکی از افتخارات ما در سطح دانشگاه برای بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) خواهد بود.
و در پایان جناب آقای دکتر قادی پاشا به عنوان مترجم و ناظر علمی این اثر از تمامی اساتید که در این مسیر همراهیشان نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارد.
  • گروه اخبار :
  • کد خبر : 4827
:
کلیدواژه ها

تصاویر

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings