دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

پیـــــــــــــــوندها

AWT IMAGE
AWT IMAGE

معرفی رئیس و مدیر مرکز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۳ | 

خدا را سپاس می‌گویم ­که در خانواده بزرگ مرکز آموزشی ­درمانی کودکان حضرت علی­ اصغر (ع) برای دست­یابی به اهداف این مرکز و ارائه صادقانه، خالصانه و عاشقانه خدمات با­کیفیت به کودکان عزیز کشورمان درکنار یکدیگر هستیم. انتظار می­‌رود تا همگی بتوانیم در محیطی امن، دوستانه و مزین به "آرامش" و "احترام" به فعالیت ادامه دهیم. واضح است که نیل به این هدف نیاز به همراهی، همکاری و هم­فکری دارد. امید است با قدردانی از فرصتی که نصیبمان شده است، در ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به فرزندان این سرزمین بیش از پیش موفق باشیم.

                                                     دکتر الهام طلاچیان                                             
رئیس مرکز آموزشی­ درمانی کودکان حضرت علی­ اصغر (ع)


 


 

خدا را شاکرم که در لوای نام دردانه کربلا، حضرت علی­ اصغر (ع) و با تکیه بر الطاف بی­منت الهی و با همکاری پزشکان فرهیخته و پرسنل کوشا و صبور و به مدد سخاوت خیرین بزرگوار، افتخارخدمت­گزاری به اطفال بیمار که حقیقتاً بهترین عیال­ الله هستند نائل آمده ­ام.

انشاءالله با توجه به چشم­ انداز ترسیم­ شده و نیت خیر رئیس محترم مرکز و با تمرکز ویژه بر استراتژی ­ها­ی برنامه استراتژیک و استانداردسازی بیمارستان بر اساس اصول اعتبار بخشی و حاکمیت بالینی و به لطف استمرار الطاف خیرین سلامت در برنامه­ ها­ی عمرانی جدید و نوسازی سازی ها­ی بیمارستان، دست در دستان همکاران و پرسنل فداکار و خدوم این مجموعه، مرکز آموزشی ­درمانی فوق­ تخصصی کودکان حضرت علی ­اصغر (ع) در مسیر ارتقای بیش از پیش نرم ­افزاری و سخت ­افزاری خود گام خواهیم برداشت.


رضا پورسمائی
      مدیر مرکز آموزشی ­درمانی کودکان حضرت علی­ اصغر (
ع)کد امنیتی را در کادر بنویسید    
کلیدواژه ها: الهام طلاچیان | رضا پورسمائی |

دفعات مشاهده: 19 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر